Tego roku w pieszą pielgrzymkę Stalowa Wola - Jasna Góra włączyło się 12 osób z naszej parafii ze swoim duszpasterzem. Wędrowaliśmy w Gr. Bł. Wincentego liczącej 230 pątników, a przewodził jej Ks. Krzysztof Cisek. Dziękuję wszystkim pątnikom, a szczególnie pątnikom z naszej parafii za dar dzielnego wspólnego pielgrzymowania. Maryjo Pani Jasnogórska, Matko Kościoła módl się za nami.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







