OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

KOMORÓW 26.11.2023r.

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA, ROK A 2023

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

 

1. Msza Św. w tygodniu codzienn...

Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 151293 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Andrzej Cag
Oceń ten artykuł
(1 głos)

KOMORÓW 26.11.2023r.

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA, ROK A 2023

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

 

1. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 17.00 z różańcem za zmarłych.

2. W czwartek 30 listopada – Liturgiczne Święto Św. Andrzeja, Apostoła. Jego relikwie w naszej parafii sprawiają czuwającą opiekę, którą ten patron otacza naszą parafię. Po Mszy Św. błogosławieństwo relikwiami Św. Andrzeja, Apostoła. Zapraszam Was bardzo serdecznie na modlitwę i proszę Was o modlitwę w mojej intencji.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Wt: Panie z Koła po modlitwie wieczornej.

Pt: I piątek miesiąca grudnia. Objazd chorych od godz. 8.00 rano. Msza Św. o godz. 17.00 z nabożeństwem do N.S. Pana Jezusa. Orkiestra spotkanie wspólne w pt. o godz. 18.30. Zapraszam.

So: Ministranci gr. młodsza i kandydaci uczniowie Kl. IV, V i VI proszę Was na godz. 11.00. Po południu o godz. 16.00 Nabożeństwo Wynagradzające N.S. NMP i Msza Św. Dyżur światła podejmą zelatorzy róż. Zapraszam Was na tę modlitwę, a szczególne koła żywego różańca. Uczniowie Kl. VIII i I. średnia w modlitwę sobotnią włączą się obowiązkowo w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Schola dziewczynki gr. starsza, młodsza i kandydatki przygotowują liturgię niedzielną w sobotę o godz. 16.30.

Nd: I nd. Adwentu. Po Mszy Św. o godz. 8.00 rano zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy Św. o godz. 10.30 błogosławieństwo opłatków na nasz stół wigilijny. Po II nd. adwentu będziemy je nabywać w zakrystii u P. Kościelnego. Po południu 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

4. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. Dziękuję za ofiary złożone i składane w kopertach. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

5. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693-565-204) i P. Krzysztof Stolarz (531-935-193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii. Telefon do P. Doradczyni Poradni Rodzinnej przy naszej parafii: 603-080-916.

Dodatkowe informacje