Poniżej zamieszczamy zdjęcia z pielgrzymko-wycieczki uczniów klasy II do Sulisławic-Kurozwęk z racji I Komunii Św. 29 maja 2014 r.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







