1 maja 2014 Nasza Orkiestra Parafialna włączyła się czynnie w Dzień Otwartej Furty W.S.D w Sandomierzu. Nasz udział był zarówno liturgiczny we Mszy Św. jak również rozrywkowy. Składam wyrazy podziękowania i gratulacje za udany występ, zdyscyplinowanie i odpowiedzialne zachowanie na ręce Pana Kapelmistrza Kazimierza Kosiorowskiego. Bóg Zapłać! Alleluja!
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







