Również i tego roku Młodzi naszej parafii w Niedzielę Palmową przedstawili spektakl słowno - muzyczny po hasłem "Z Bł. Janem Pawłem II przy Cierpiącym Chrystusie". Dziękuję Pani Agacie Majce-Stec za przygotowanie tego spektaklu, Wam Młodzi za włożone serce, trud i piękny występ. Dziękuję grupom śpiewającym (Scholi, Paniom z Koła). Bóg zapłać.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







