KOMORÓW 14.04.2024r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dziś w Parafii gościmy Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Krakowa, któr...
piątek, 17 wrzesień 2021 13:23 Czytany 1116 razy

Wyjazd w Bieszczady - 2021

W dniach 10.09 do 12.09.2021r. miał miejsce wakacyjno - wrześniowy wypoczynek - Bieszczady 2021. Zaroszone grupy liturgiczne na ten wyjazd: Orkiestra, Panie z Koła i Animatorzy grup liturgicznych. To był czas, który pozwolił nam w pięknie przyrody bieszczadzkiej  odnajdywać ślady Boga. Pogoda była cudowna ciepła i słoneczna. Atmosfera podniosła i pełna radości, której towarzyszyła modlitwa, śpiew, muzykowanie i wspólne spotkania. Byliśmy obecni w Starej Wsi u Matki Bożej Wniebowziętej, Ogrodzie Biblijnym i z darem modlitwy przy grobie +Józefy Szypuła i w Komańczy, gdzie w latach 29.10.1955 r. do 28.10. 1956 r. był więziony, a dzisiaj Błogosławiony Kard. Stefan Wyszyński. Sobota, to wędrówka w górach, trasa prowadziła przez Muczne, Bukowe Berdo, Krzemień, Tarnica, Wołosate i powrót autokarem do naszej bazy noclegowej Solinka - Bukowiec, gdzie sprawowałem Mszę Św. polową w ośrodku. W trzecim dniu sprawowaliśmy Mszę Św. w Kalwarii Pacławskiej u Matki Bożej Słuchającej.

Dzięki Bogu przez ręce Matki Bożej za ten błogosławiony czas wypoczynku. Dziękuję ofiarodawcom naszego wyjazdu, a szczególnie "Stowarzyszeniu M. M. Ojczyzna Komorów" na ręce Prezesa Stowarzyszenia P. Ryszarda Łeptucha.

Maryjo Matko Boża Słuchająca, Módl się za nami!