KOMORÓW 7.07.2024r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

• W lipcu czcimy Przenajdroższą Krew Pana Jezusa, przelaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Dzi...
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
sobota, 04 sierpień 2018 08:23 Czytany 2423 razy

Oaza parafialna 2018

W dniach 23. 07 do 28.07. 2018 r. trwała przy naszej parafii wakacyjna parafialna Oaza.

W imieniu całej naszej Oazy pragnę podziękować: Wszystkim Nauczycielom naszej szkoły jako (Instruktorom) na ręce P. Dyrektor szkoły Ewie Łeptuch, Animatorom grup, naszym drogim Mamom (Panie z Koła) za pyszne posiłki na ręce P. Jolanty Baracz Szefowej Koła, Stowarzyszeniu "M.M. Ojczyzna Komorów" na ręce Prezesa stowarzyszenia P. Ryszarda Łeptucha, naszej Gminie Majdan Królewski na ręce P. Wójta Jerzego Wilka, pracownikom środowiskowej świetlicy w Kolbuszowej na ręce P. Dyrektor Renacie Bomba, wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom tak parafialnym jak i poza parafią. Wszystkim za wszystko Dziękuję. Bóg zapłać. Uczestników Oazy wraz z Animatorami grup było 71 osób.