Już tradycyjnie 8 września w Święto Narodzenia NMP z naszej parafii wyruszyła 5 piesza pielgrzymka do Matki Bożej z Puszczy. Wśród wielu intencji, które nieśliśmy w sercach do Matki Bożej, szczególnie dziękowaliśmy za 20 lat naszej parafii. Gratuluję wszystkim pielgrzymom za wspólne odważne, wytrwałe i dzielne pielgrzymowanie. Szczęść Boże!
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







