KOMORÓW 24.03.2024r.

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, MĘKI PAŃSKIEJ

• Trwa miesiąc marzec, poświęcony czci św. Józefa, codziennie przed M...
czwartek, 02 marzec 2017 18:07 Czytany 4144 razy

Sakrament Bierzmowania

28 lutego bieżącego roku na Mszy Świętej o godz. 17.00,  Ks. Bp. Edward Frankowski udzielił Sakramentu Bierzmowania naszym uczniom z klas I średniej i III gimnazjum w liczbie 30 osób.

Bardzo Dziękuję Rodzicom, Nauczycielom, Katechetom, Wychowawcom, Parafii Św. Barbara w Tarnobrzegu na ręce Ks. Proboszcza Stanisława Bara za gościnne przyjęcie naszych kandydatów do bierzmowania gdzie przeżyliśmy rekolekcyjny dzień skupienia, który prowadził Ks. Michał Powęska student KUL - za co bardzo Mu dziękujemy. Dziękuję za prowadzenie i ubogacenie Liturgii Uroczystości: Ks.Biskupowi, Kapłanom, Paniom z Koła, Scholi, Ministrantom, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Pani Małgosi Siwiec za wystrój kościoła, Mamom za pyszny posiłek. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać!

Więcej w tej kategorii: « Ferie zimowe Wielkanoc 2017 »