26. maja 2016 r. uroczystość Bożego Ciał w naszej parafii była połączona z Prymicjami kapłańskimi. Mszę Św. prymicyjną odprawił i uroczystą procesję do czterech ołtarzy prowadził Ks. Roman Broda, który tego roku odbywał praktykę diakońską w naszej parafii. Księdzu Romanowi i Jego rodzicom, bratu których gościliśmy na tej uroczystości życzymy Bożego Błogosławieństwa. Wszystkim grupom liturgicznym naszej parafii za przygotowanie i prowadzenie tej uroczystości z serca dziękuję. Bóg Zapłać!
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







