W dniu 31 maja 2015 r. Nasza Szkoła w Komorowie przeżywała Jubileusz 125-lecia powstania.
Jubileuszowa Msza Św. z pełną obsadą liturgiczną, poświęcenie nowego krzyża jubileuszowego na placu szkolnym, program artystyczny i spotkanie rodzinne - to wszystko sprawia, że ten jubileusz głęboko zapadnie w nasze serca.
Pani Dyrektor szkoły, Gronu Pedagogicznemu, Nauczycielom Seniorom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom, Uczniom i Wszystkim Gościom składamy podziękowanie i gratulacje. Szczęść Boże!
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







