Uczniowie klasy I średniej i III gimnazjum, wzięli udział w rekolekcjach zamkniętych przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Rekolekcje te prowadził Ks. Michał Powęska w Sandomierzu.
Bogu Niech Będą Dzięki.
Open Source Content Management Alternative flash content
Requirements
Uczniowie klasy I średniej i III gimnazjum, wzięli udział w rekolekcjach zamkniętych przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Rekolekcje te prowadził Ks. Michał Powęska w Sandomierzu.
Bogu Niech Będą Dzięki.

Ewangelia na dziś

Popularne artykuły
07-04-2013 2013

KOMORÓW 21.06.2026r. XII NIEDZIELA ZWYKŁA Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego przed nawiedzeniem naszej Parafii przez Obraz Jezusa...
22-08-2012 Historia
W okresie kształtowania się państwowości polskiej region kolbuszowski znajdował się w centrum Puszczy Sandomierskiej, która w tym czasie posiadała największy zasięg. Planową akcję osadniczą zapoczątkował tu król Kazimierz Wielki, lokując...