niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 94622 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Andrzej Cag
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komorów 27.09.2020r. 

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2020

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Słowa Św. J.P. II "Patrzę na Was wszystkich, Bracia i Siostry wszelkiego stanu, na Was rodziny chrześcijańskie, na Was, osoby chore i w podeszłym wieku, na Was młodzi: weźcie znów ufnie do rąk koronkę różańca, odkrywając ją na nowo w świetle Pisma Świętego, w harmonii z liturgią, w kontekście codziennego życia. Oby ten mój apel nie popadł w zapomnienie niewysłuchany”.

Niech te słowa Św. J.P.II będą zachętą do modlitwy różańcowej w miesiącu październiku dla nas wszystkich.

2. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 17.00, a po niej od czwartku NABOŻEŃSTWO Różańcowe ok. godz. 17.30. ZAPRASZAM WAS SARDECZNIE. Różaniec poprowadzą w piątek Parafialny zespół Caritas, a w sobotę zelatorzy róż. Grafik dyżurów różańcowych zostanie wywieszony w gablotach za zewnątrz kościoła.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Wt: Ognisko muzyczne od godz. 13.30, a po modlitwie wieczornej zapraszam Panie z Koła.

Cz: Spowiedź Św. o godz. 15.30 (będzie zaproszony kapłan). Na nabożeństwie różańcowym w sposób szczególniejszy będziemy się modlić o powołania w Kościele. Zapraszam Przyjaciół Seminarium do prowadzenia modlitwy.

Pt: Objazd chorych godz. 8.00 rano. Po południu Msza Św., a na niej zbiórka modlitewna dla wszystkich ministrantów starszych i młodszych, kandydatów i nabożeństwo różańcowe z aktem osobistego oddania N.S. Pana Jezusa.

So: Nabożeństwo wynagradzające N.S. NMP rozpocznie się o godz. 16.00 z Mszą Św. o godz. 17.00. Uczniowie klas VII i VIII w modlitwę sobotnią włączają się obowiązkowo w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Schola dziewczynki gr. starsza i młodsza i kandydatki przygotowują liturgię w sobotę po południu o godz. 16.30.

W sobotę przed południem o godz. 11.00 spotkanie dla kandydatów i kandydatek do Liturgicznej Służby Ołtarza (to uczniowie i uczennice klas IV i V).  Zapraszam!

Nd: Zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich po Mszy Św. o godz. 8.00 rano. Po południu – o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia z Nabożeństwem Różańcowym i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

4. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. Dziękuję za ofiary złożone i składane w kopertach. Prace jesienne przy kościele w naszym imieniu podejmuje P. Mieczysław Obara. Dziękuję. Zostały ukończone prace dekarskie (rynny dachowe i spustowe) na budynku wiaty gospodarczej. Jest podejmowany montaż nowego rzutnika do wyświetlania pieśni liturgicznych.

5. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii. Telefon do P. Doradczyni Poradni Rodzinnej przy naszej parafii:  603-080-916.

Dodatkowe informacje