niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 60202 razy

(1 głos)

Komorów 12.08.2018r.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem środy o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.

2. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – M.B. Zielnej. Dziękczynienie za owoce ludzkiej pracy. Msze Św. o godz. 8.00 i 10.30 po południu Mszy Św. nie będzie. Uroczyste błogosławieństwo: wieńców, kwiatów, owoców i ziół na Mszy Św. o godz. 10.30. Po południu od godz. 16.00 przy domu strażaka SPOTKANIE RODZINNE. W imieniu organizatorów tego spotkania wszystkich Was i naszych Gości serdecznie ZAPRASZAMY.

W środę również zapraszamy na wieczór organowo – kameralny w sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie o godz. 18.00.

3. Przyszła niedziela jest III niedzielą miesiąca, nasze ofiary w kopertach złożymy na prace prowadzone przy naszym kościele. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

4. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

5. Od pierwszej niedzieli września przy naszej parafii będzie prowadzona katecheza dla przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa. Katechezy poprowadzi Ks. Michał Grochowina. Katechezy będą na Mszy Św. i po Mszy Św. o godz. 16.00. Zapraszam Młodych od 2 klasy średniej wzwyż.

6. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.