niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 44610 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Andrzej Cag
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komorów 24.09.2017r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2017

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.

2. W piątek liturgiczne święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 15.00.

Wt: Orkiestra spotkania indywidualne od godz. 16.00, a P. Ryszard Bajor wyjątkowo również we wtorek od godz. 15.00.

Cz: Rodzice i uczniowie klasy III na Mszy Św. o godz. 18.00 w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.

Pt: Orkiestra spotkanie wspólne o godz. 18.30 – Zapraszam Was serdecznie.

So: Schola dziewczynki gr. starsza i młodsza o godz. 10.00, a na godz. 11.00 w sobotę zapraszam Was drodzy Animatorzy i Woluntariusze - podsumujemy Dni Młodych i omówimy program pracy rocznej w parafii. Bardzo gorąco i serdecznie Was zapraszam.

Nd: Msze Św. o godz. 8.00, 10.30. Po południu o godz. 15.00 Nabożeństwo Różańcowe połączone ze zmianą tajemnic różańcowych dla wszystkich i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00. Zapraszam Was gorąco do odmawiania różańca św. w miesiącu październiku.

4. 7 października (sobota) w święto MB Różańcowej na całej długości granicy naszego kraju będziemy odmawiać różaniec błagając o ratunek dla Polski i świata. Z naszej parafii w tym dniu wyjedzie autokar do miejscowości CISNA w Bieszczadach. Planowany wyjazd autokaru spod kościoła o godz. 7.00 rano, a powrót około godz. 19.30. Koszt to koszt biletu ok. 25 zł. od osoby. Zachęcam i zapraszam Was do tego wyjazdu. Zapisy i wpłata 10 zł jako zaliczka w zachrystii. Animatorem i Wolontariuszem tego wyjazd jest P. Wiesław Suszek.

Afisz z programem tego wyjazdu wywieszony w gablocie na zewnątrz kościoła.

5. Autokarowa pielgrzymka Komorów – Jasna Góra w 20 rocznicę powstania Naszej Parafii wyruszy 9 października (poniedziałek) o godz. 4.00 rano spod naszego kościoła. Serdecznie Was zapraszam. Zapisy w zachrystii.

6. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. Dziękuję za ofiary złożone
i składane w kopertach. Bóg zapłać za wszelką ofiarność. Dziękuję naszym Panom ślusarzom za wykonanie bilbordów informacyjnych. Dzięki.

Dodatkowe informacje