niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 79549 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Andrzej Cag
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komorów 8.12.2019r.

II NIEDZIELA ADWENTU ROK A 2019

UROCZYSTOSĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Msza Św. roratnia codziennie o godz. 17.00 – Zapraszam Was Serdecznie.

2. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 14.00. Parafialny caritas po Mszy św. wieczornej.

Wt: Orkiestra spotkania indywidualne o godz. 15.00, a po modlitwie wieczornej dekanalne spotkanie rodzin w ramach Centrum Pomocy Rodzinie.

Śr: Zapraszam rodziców uczniów klasy II szkoły podstawowej. Spotkanie po modlitwie wieczornej.

Cz: Katecheza dla uczniów klasy VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania po modlitwie wieczornej.

Pt: Kandydaci i Kandydatki do Liturgicznej Służby Ołtarza to uczniowie klasy IV, spotkanie w szkole po lekcjach. Po modlitwie wieczornej w piątek katecheza dla uczniów klasy I średnia w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Orkiestra spotkanie wspólne w pt. o godz. 18.00.

So: Schola dziewczynki gr. starsza, młodsza i kandydatki o godz. 10.00, a na godz. 11.00 w sobotę zapraszam ministrantów gr. starsza to uczniowie kl. VII, VIII i szkoła średnia. Po modlitwie wieczornej przygotowanie liturgii świąt Bożego Narodzenia – Zapraszam Was Młodych tak dziewczyny jak i chłopcy. Liczę na Waszą otwartość serc.

Nd: 15 – Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

3. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. W sklepiku caritas nabywajmy lampiony, kalendarze, kartki świąteczne i świece caritas na nasz stół wigilijny. Czytajmy Prasę katolicką.

4. Wczoraj nastąpił oficjalny odbiór robót budowlanych zrealizowanych w ramach wniosku przy naszej parafii. Dziękuję Bogu i ludziom za to zrealizowane dzieło. Bóg zapłać.

5. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii. 

 

Dodatkowe informacje