niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 77497 razy

(1 głos)

Komorów 20.10.2019r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C 2019

1. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 17.00 i po niej Nabożeństwo Różańcowe. Różaniec w tygodniu poprowadzą: środa Uczniowie klasy V i ich Rodzice, czwartek uczniowie klasy IV i ich Rodzice. W pozostałe dni tygodnia Róże Różańcowe.

2. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 14.00.

Wt: Orkiestra spotkania indywidualne o godz. 15.00. Również we wt. dekanalne spotkanie osób związanych z Centrum Pomocy Rodzinie na Mszy Św. o godz. 17.00, wspólna modlitwa różańcowa i spotkanie w salce. Spotkanie poprowadzi Dyrektor Duszpasterstwa Rodzin.

Cz: Egzamin z drugiej części katechizmu dla uczniów klasy VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania po modlitwie wieczornej.

Pt: Orkiestra spotkanie wspólne o godz. 18.30.

So: Schola dziewczynki grupa starsza, młodsza i kandydatki o godz. 10.00, a na godz. 11.00 w sobotę zapraszam ministrantów młodszych i kandydatów to uczniowie kl. IV, V i VI.

Nd: 15.00 – Godzina Miłosierdzia z Nabożeństwem Różańcowym i Msza św. popołudniowa o godz. 16.00.

3. Prace budowlane przy naszym kościele trwają i w tym tygodniu będą kontynuowane (zewnętrzne szpalety okienne). Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

4. Nasi nadzwyczajni Szafarze Eucharystii zawsze gotowi pośpieszyć z Darem Komunii Św.

5. Kartki na wypominki za naszych bliskich zmarłych wyłożone na stolikach. Wypiszmy ich imiona. W miesiącu listopadzie w ich intencji będzie odmawiany różaniec, a w ciągu roku w każdym miesiącu sprawowana Msza Św. Porządkujmy groby na naszym cmentarzu składując śmieci w wyznaczonych miejscach.

6. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.