• Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 168803 razy

Napisane przez  Ks. Krzysztof Nowak
(1 głos)

KOMORÓW 9.06.2024r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

• W czerwcu nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej, w niedziele w trakcie Godziny Miłosierdzia o 15:30.
  • Dziś o 13:30 wyjazd orkiestry do Tyczyna na Podkarpacką Paradę Orkiestr Dętych.
  • We wtorek spotkanie Pań z Koła o 18:30
  • W środę 25 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Sandomierzu, główne obchody w Sandomierzu 15 czerwca o g. 12
  • W piątek spotkanie orkiestry o 19.
  • W sobotę spotkanie kandydatów na ministrantów o 10. O 10:30 wyjazd rowerowy i mecz.
  • Planowany wypoczynek letni dla dzieci w parafii od 8 do 13 lipca. Zapisy od 23 czerwca.
  • Dziękuję Rodzinom, które zadbały o czystość świątyni, złożoną ofiarę. Troskę o kościół powierzamy kolejnym 4 rodzinom.
  • Za tydzień III niedziela miesiąca, taca inwestycyjna, ofiary w kopertach przeznaczone są na cele gospodarcze prowadzone przez Parafie. Zostały zamówione nowe bramy garażowe i drzwi w budynku gospodarczym, drzwi na wieżę kościoła, klęczniki ślubne. W niedzielę posługę w Parafii będzie pełnił ks. Marek Młynarczyk, misjonarz z RPA, ofiarami do puszek będzie można wesprzeć Jego posługę misyjną w Afryce.
  • W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić: Łukasz Zięba, kawaler z Komorowa z Joanną Sudoł, panna z Rzeszowa. Zapowiedź I.
  • Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom życzę dobrego, błogosławionego tygodnia.

Ks. Krzysztof Nowak