Diakoni

broda

Ks. Diakon Roman Broda z Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Lwowskiej pełni w naszej parafii praktykę diakońską od 11 stycznia 2016 do 30 kwietnia 2016.

 

 

fac  Ks. Diakon Marcin Fac pełni praktykę duszpasterską od 6 lutego 2014 do 11 maja 2014

 

 

 

poweska

 Ks. Michał Powęska. Praktykę duszpasterską w parafii pełnił od 7 lutego 2013 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2013r.

 

 

fedorowskiKs. Konrad Fedorowski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od 13 lutego do 11 maja 2012r. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2012r.

 



iskraKs. Paweł Iskra. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od 14 lutego 2011 do 14 maja 2011. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2011r.

 



charabinKs. Maciej Charabin. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od września 2010 do stycznia 2011. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2011r.

 



kaniaKs. Wojciech Kania. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2010 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2010 r.

 



mroczkowskiKs. Sebastian Mroczkowski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2009 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 2009r.

 



gurbaKs. Stanisław Gurba. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2008 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 31 maja 2008r.

 



Ks. Tylus Stanisław. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2007 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 26 maja 2007r.




Ks. Krzysztof Cisek. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2006 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 20 maja 2006r.




Ks. Michał Grochowina. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2005 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 2005r.




Ks. Hubert Andrzejewski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2004 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 29 maja 2004r.




Ks. Mirosław Dołowy. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2003 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 24 maja 2003r.




Ks. Zbigniew Zybała. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2002 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 2002r.

 

Dodatkowe informacje