środa, 22 sierpień 2012 15:03 Czytany 16673 razy

Kapłani

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
KSIĄDZ PROBOSZCZ:


Ks. kan. mgr Andrzej Cag. Urodzony 26 listopada 1953 roku w Błażowej. Święcenia kapłańskie przyjął 14 czerwca 1989 roku w Bazylice Katedralnej w Przemyślu. Obowiązki Proboszcza Parafii Komorów pełni od 29 czerwca 1997 r.

KSIĘŻA ZASŁUŻENI DLA PARAFII:


Ks. Prałat Władysław Włodarczyk - budowniczy świątyni w Komorowie. Urodzony 26 listopada 1937 r. w Nawsie Kołaczyckie. Po odbyciu studiów seminaryjnych
w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu dnia 17 czerwca 1962 r. przyjął Święcenia kapłańskie. Obowiązki Proboszcza Parafii Majdan Królewski pełni od 1981 r.

Ks. kan. dr Jan Biedroń - Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu.Urodzony 18 kwietnia 1963 r. we Frysztaku, parafia Stępina (diecezja rzeszowska). Wyświęcony 24 czerwca 1988 r. Dr Teologii. Kanonik gremialny Sandomierskiej Kapituły Katedralnej. Wikariusz Biskupi ds. Duchowieństwa diecezjalnego. Stanowisko od 2004 r., w seminarium od 1999 r.

Ks. kan. Stanisław Bar - Proboszcz parafii p.w. św. Barbary w Tarnobrzegu. Urodzony 15. kwietnia 1952 r. w Rogoźnie. Po ukończeniu studiów w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu dnia 24. czerwca 1977 r. przyjął Święcenia kapłańskie. Obowiązki Proboszcza Parafii p.w. św. Barbary w Tarnobrzegu pełni od 1989 r.

Ks. dr Jacek Uliasz - Wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Gródku Podolskim na Ukrainie. Urodzony 7. marca 1963 r. w Rzeszowie. Po ukończeniu studiów w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu dnia 14. czerwca 1991 r. przyjął Święcenia kapłańskie.

Ostatnio zmieniany środa, 22 sierpień 2012 15:23
Więcej w tej kategorii: Diakoni »

Dodatkowe informacje