KOMORÓW 17.03.2024r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B 2024

• Trwa miesiąc marzec, poświęcony czci św. Józefa, codziennie przed Mszą św. ...
sobota, 12 lipiec 2014 20:02 Czytany 6020 razy

Wyjazd do Włoch

W dniach 30 czerwca do 8 lipca 2014r. nasza Orkiestra Parafialna, Schola muzyczna, Panie z Koła uczestniczyli we wspólnym wyjeździe do Italii. Wyjazd miał charakter turystyczno-muzyczny. Dziękuję Ks. Dariuszowi Komierzyńskiemu obecnie pracującemu w parafii Dubbione w Italii jako proboszcz, za zaproszenie, wszelką troskę, pomoc, ogromne serce. Dziękuję Ks. Jackowi, Ks. Michałowi, Dobroczyńcom z Włoch, naszej Parafii i spoza Parafii. Prezesowi Stowarzyszenia Moja m. Ojczyzna Komorów P. Ryszardowi Łeptuchowi, Kapelmistrzowi orkiestry P. Kazimierzowi Kosiorowskiemu, Zarządowi orkiestry, Paniom z Koła, Wychowawcom, Opiekunom, Całej Orkiestrze, Scholi muzycznej, Panom Kierowcom. Bogu niech będą dzięki. Alleluja!!!!!! Dziękujemy Wam Alleluja!!!!!!