Komorów 20.01.2019r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C 2019

1. Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem środy o godz. 17.00, w środę o godz. 7.00 rano ...

sobota, 12 lipiec 2014 20:02 Czytany 3201 razy

Wyjazd do Włoch

W dniach 30 czerwca do 8 lipca 2014r. nasza Orkiestra Parafialna, Schola muzyczna, Panie z Koła uczestniczyli we wspólnym wyjeździe do Italii. Wyjazd miał charakter turystyczno-muzyczny. Dziękuję Ks. Dariuszowi Komierzyńskiemu obecnie pracującemu w parafii Dubbione w Italii jako proboszcz, za zaproszenie, wszelką troskę, pomoc, ogromne serce. Dziękuję Ks. Jackowi, Ks. Michałowi, Dobroczyńcom z Włoch, naszej Parafii i spoza Parafii. Prezesowi Stowarzyszenia Moja m. Ojczyzna Komorów P. Ryszardowi Łeptuchowi, Kapelmistrzowi orkiestry P. Kazimierzowi Kosiorowskiemu, Zarządowi orkiestry, Paniom z Koła, Wychowawcom, Opiekunom, Całej Orkiestrze, Scholi muzycznej, Panom Kierowcom. Bogu niech będą dzięki. Alleluja!!!!!! Dziękujemy Wam Alleluja!!!!!!