Komorów 9.12.2018r.

II NIEDZIELA ADWENTU ROK C 2018

1. Msza św. roratnia codziennie o godz. 17.00 – Zapraszam Was serdecznie.

2. Spowied...

niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 64724 razy

(1 głos)

Komorów 9.12.2018r.

II NIEDZIELA ADWENTU ROK C 2018

1. Msza św. roratnia codziennie o godz. 17.00 – Zapraszam Was serdecznie.

2. Spowiedź Św. przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej parafii 17 grudnia, a dzień parafialnego skupienia w najbliższą niedzielę Adwentu.

3. W tym tygodniu przedstawiciele naszej parafii i regionów będą przynosić do naszych rodzin poświęcone opłatki na nasz stół wigilijny. Proszę przyjmijcie ich życzliwie. Ofiary, które złożycie na ich ręce w całości przeznaczamy na dzieło kamiennego cokołu na ścianach zewnętrznych naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

4. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 13.30.

Cz: Uczniowie klasy III gimnazjum, egzamin z drugiej części materiału w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie po modlitwie wieczornej.

Pt: Orkiestra spotkania indywidualne o godz. 16.30 i wspólne o godz. 18.00.

So: Schola dziewczynki gr. starsza, młodsza i kandydatki o godz. 10.00. Na godz. 12.00 w sobotę zapraszam uczniów klasy I średnia, egzamin z drugiej części materiału w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Po południu w sobotę Młodzi przygotowują Liturgię Świąt Bożego Narodzenia – sala muzyczna o godz. 16.00 (pracujący, studiujący, szkoły średnie, gimnazjum, kl. VII i VIII szkoła podstawowa) Zapraszam Was bardzo serdecznie.

Nd: 8.00; 10.30; 15.00 Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

5. Rodziców uczniów klasy II szkoły podstawowej proszę o wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej w naszym kościele i przyozdobienie choinek. Pracę rozpoczniemy na początku przyszłego tygodnia. ZAPRASZAM.

6. W naszym sklepiku caritas nabywajmy: świece wigilijne, kartki świąteczne, stroiki, kalendarze na nowy rok. Polecam prasę katolicką – czytajmy gorliwiej w tym czasie Adwentu.

7. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

8. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.