OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Komorów 1.12.2019r.

I NIEDZIELA ADWENTU ROK A 2019

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Maranatha „Przyjdź Panie Jezu”. Tak modli się Chrystusowy Kościół w rozpoczętym...

niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 79432 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Andrzej Cag
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komorów 1.12.2019r.

I NIEDZIELA ADWENTU ROK A 2019

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Maranatha „Przyjdź Panie Jezu”. Tak modli się Chrystusowy Kościół w rozpoczętym dziś Adwencie, który niech się stanie w naszej Wspólnocie Parafialnej czasem przygotowania naszych serc na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

2. Nowy Rok Liturgiczny przeżywać będziemy pod hasłem „WIELKA TAJEMNICA WIARY”.  EUCHARYSTIA.

3. Msza Św. roratnia sprawowana będzie codziennie o godz. 17.00. Zapraszam do licznego udziału w tej modlitwie, (dzieci będą przynosić serduszka i lampiony, będziemy wyklejać adwentową układankę i zapraszać Matkę Bożą w Jej Figurze Pani Adwentowej).

4. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 14.00.

Wt: Orkiestra spotkania indywidualne o godz.15.00,a po modlitwie wieczornej zapraszam Panie z Koła.

Cz: I czwartek miesiąca. Spowiedź Św. od godz. 15.30 (będzie zaproszony kapłan). 16.30 wystawienie N.S. z modlitwami o powołania w Kościele. Prowadzą Przyjaciele Seminarium. Zapraszam Was serdecznie.

Pt: Objazd chorych od godz. 8.00 rano. Po południu o godz. 16.30 wystawienie N.S. z litanią do N.S. Pana Jezusa i Msza św. roratnia ze zbiórką dla wszystkich ministrantów gr. starsza, młodsza i kandydaci o godz. 17.00. Orkiestra spotkanie wspólne w piątek o godz. 18.00.

So: Odprawa dla Animatorów o godz. 11.00. Zapraszam Was Młodzi chłopcy i dziewczyny na nasze spotkanie. Po południu godz. 16.00 Nabożeństwo wynagradzające N.S. NMP i Msza Św. roratnia. Schola przygotowuje liturgię w sobotę o godz. 16.30. Uczniowie Kl. VIII i I średnia w modlitwę sobotnią włączają się obowiązkowo w ramach przygotowania do Sakr. Bierzmowania.

Nd: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msza św. o godz. 8.00 i 10.30, po południu o 15.00 Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00 z poświęceniem medalików dla uczniów kl. III w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.

5. Dziękuję za odprawioną Mszę Św. w mojej intencji, życzenia, kwiaty, z racji moich imienin. Z całego serca Bóg Zapłać. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. W sklepiku caritas nabywajmy lampiony, kalendarze, kartki świąteczne i świece caritas na nasz stół wigilijny. Prasa katolicka (czytajmy).

6. Przyszła niedziela, II adwentu jest szczególnym dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Będziemy prowadzić zbiórkę do puszek.

7. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii. 

 

Dodatkowe informacje