OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Komorów 19.11.2017r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2017

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Msza św. w tygodniu codziennie o godz. 17.00 z modlitwą różańcowa za zmarłych...

niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 46944 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Andrzej Cag
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komorów 19.11.2017r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2017

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Msza św. w tygodniu codziennie o godz. 17.00 z modlitwą różańcowa za zmarłych, których poleciliśmy listopadowym modlitwom wypominkowym.

2. W piątek liturgiczne wspomnienie Św. Cecylii dz. i m. patronki muzyki kościelnej przeniesione z środy w naszej parafii. Na Mszę Św. w pt. w sposób szczególny zapraszam: Panie z Koła, Orkiestrę, Scholę gr. starszą, młodszą i kandydatki wszystkich muzykujących i śpiewających. Po modlitwie wspólne spotkanie przy stole. Serdecznie wszystkich Was zapraszam.

3. Dzisiejszą niedzielą w naszej diecezji rozpoczynamy tydzień biblijny. Zachęcam do indywidualnego i rodzinnego czytania Pisma Św.

4. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 15.00.

Wt: Orkiestra spotkania indywidualne od godz. 16.00. Po modlitwie wieczornej Panie z Koła.

Śr: Od godz. 16.00 wystawienie N.S. adoracja osobista i prowadzona. Zapraszam wszystkie grupy liturgiczne na czele z Bractwem Św. Szkaplerza. Ofiarę w tym dniu złożymy na radio Maryja i telewizję Trwam. Serdecznie zapraszam do wspólnej adoracyjnej modlitwy.

Cz: Ognisko muzyczne o godz. 15.00.

Pt: Kandydaci i kandydatki do liturgicznej służby ołtarza uczniowie klasy IV w szkole po lekcjach. W sobotę odprawa dla Animatorów i Wolontariuszy godz. 10.00. ZAPRASZAM.

Nd: Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, zamyka rok kościelny. Po południu 15.00. Godzina Miłosierdzia z różańcem za zmarłych i Msza Św. popołudniowa godz. 16.00.

5. W przyszłą niedzielę będziemy prowadzić zbiórkę do puszek z przeznaczeniem na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu. Jesienny dar naszego serca. (proszę również o owoce lasu). Bóg zapłać. (hospicjum)

6. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. W tym tygodniu odeszły po nagrodę do Pana +Józefa Witas, +Genowefa Chmielowiec, a Msza św. pogrzebowa za +Anielę Babula zostanie odprawione we wtorek o godz. 13.00. Wieczne Odpoczywanie...

Dodatkowe informacje