KOMORÓW 4.12.2022r.

II NIEDZIELA ADWENTU ROK A 2022

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

1. Msza Św. Roratnia codziennie o godz. 6.00 rano. Po południu Mszy Św. nie będzie.

2....

• Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
piątek, 16 wrzesień 2022 16:37 Czytany 256 razy

Wyjazd w Bieszczady

Również i tego roku z Orkiestrą, Panie z Koła, Młodzi byliśmy na krótkim wypoczynku w Bieszczadach. W drodze do Bukowca zatrzymaliśmy się przy grobie +Józefy Szypuła w Starej Wsi. W sobotę, większość dnia spędziliśmy w Ustrzykach Górnych nawiedzając Dom Rekolekcyjny Św. Jana Pawła II. Wieczorem polowa Msza Św. w ośrodku w Bukowcu i wspólne ognisko.
W niedzielę wyjazd do Baligrodu na uroczystości 150 lecia parafii Baligród. Orkiestra nasza bierze czynny udział w Liturgii Uroczystości. Dziękuję całej Orkiestrze za piękne muzykowanie, czynię to na ręce P. Kapelmistrza Kazimierza Kosiorowskiego. Po uroczystościach, w drodze powrotnej do Komorowa nawiedzamy piękną klasy zerowej świątynię w Haczowie.  Bogu niech będą dzięki za dar tego wypoczynku. Dziękuję Prezesowi Stowarzyszenia "Moja M. Ojczyzna Komorów" Ryszardowi Łeptuchowi  za organizację tego pięknego wyjazdu. Bóg zapłać!