W ostatnim czasie - początek października w ramach realizowanego wniosku został wymieniony na nowy, piec gazowy ogrzewający cały kościół. Również dobiegają końca prace związane z obróbkami blacharskimi na budynku administracyjnym kościoła (zakrystia, świetlica). Bogu niech będą Dzięki, jak również ofiarodawcom wniosku i wykonawcom.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







