KOMORÓW 24.03.2024r.

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, MĘKI PAŃSKIEJ

• Trwa miesiąc marzec, poświęcony czci św. Józefa, codziennie przed M...
wtorek, 19 luty 2019 16:28 Czytany 1946 razy

Warsztaty muzyczne

Czas ferii zimowych kojarzy się z odpoczynkiem i spędzaniem większej ilości czasu ze znajomymi.

Nasza młodzież spędzała je aktywnie na warsztatach muzycznych w dniach 11-14 lutego 2019 roku. Animatorzy muzyczni zaprosili wszystkich chętnych na czterodniową naukę gry na gitarze oraz wspólne śpiewanie. Pomimo wielu innych możliwości młodzi chętnie przybyli do kościoła parafialnego, w którym każde zajęcia rozpoczynały się wspólną modlitwą. Grupa około 15 osób starała się wykorzystać jak najlepiej dany im czas pod okiem animatorów i ks. diakona.

Warsztaty zostały zwieńczone uroczystą Mszą Święta w niedzielę, która została ubogacona muzyką uczestników.

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w warsztatach, a zwłaszcza prowadzącym.