Komorów 21.10.2018r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Msza Św. w tygodniu o godz. 17.00, a po niej ok. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe. R...

sobota, 24 luty 2018 19:23 Czytany 487 razy

"Jerycho Różańcowe" Komorów 2018

Z okazji Jubileusz 200 - lecia powstania naszej diecezji Sandomierskiej trwa Jerycho Różańcowe. Nasza parafia swoje 24 godzinne czuwanie różańcowe rozpoczęła w Sobotę, a zakończyła w Niedziele 4 marca uroczystą Mszą Świętą sprawowana przez kapłanów naszego dekanatu Raniżów. Większość parafian gorliwie podjęła różańcowe czuwanie, pomimo silnego mrozu i godzin nocnych, trwając na modlitwie. Dziękujemy wszystkim za podjętą modlitwę a w sposób szczególny, wszystkim zaangażowanym grupom parafialnym. Maryjo Królowo Różańca Świętego - Módl się za nami!

Jerycho Różańcowe to nieprzerwana modlitwa naszych serc przed Najświętszym Sakramentem. Intencje Jerycha różańcowego:

* Wynagrodzenie Panu Bogu za nasze grzechy, naszego narodu i świata oraz o nawrócenie grzeszników.

* Za Kościół Święty, w intencji Ojca Świętego Franciszka, naszych Biskupów, Kapłanów oraz o nowe powołania do życia kapłańskiego i życia konsekrowanego.

* W intencji III Synodu Diecezji Sandomierskiej.

* W intencji naszej diecezji z racji 200 – lecia jubileuszu.

* W intencji rodzin oraz o łaskę wierności Sakramentowi Małżeństwa.

* O głęboką wiarę dla dzieci i młodzieży.

* W intencjach wspólnot parafialnych.