KOMORÓW 21.04.2024r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, w Kościele rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji powoł...
piątek, 18 sierpień 2017 17:35 Czytany 3252 razy

Oaza wakacyjno-parafialna

W dniach 24-29.07r. przy naszej parafii już tradycyjnie została zorganizowana wakacyjno-parafialna Oaza. Uczestnicy to dzieci i młodzież naszej parafii
w liczbie 55 uczestników. Grupę tę prowadziło: 14 Animatorów, Nauczyciele i Wychowawcy naszej szkoły oraz nasze Mamy (Panie z Koła), które przygotowywały posiłki. W imieniu całej naszej wakacyjnej Oazy pragnę podziękować: wszystkim Nauczycielom (Instruktorom) na ręce P. Dyrektor szkoły Ewie Łeptuch, Animatorom, naszym Mamom (Panie z Koła), Stowarzyszeniu "M.M. Ojczyzna Komorów" na ręce Prezesa Stowarzyszenia P. Ryszarda Łeptucha, naszej Gminie na ręce P. Wójta Jerzego Wilka, pracownikom środowiskowej świetlicy w Kolbuszowej na ręce P. Dyrektor Renacie Bomba, wszystkim ofiarodawcom tak parafialnym jak i poza parafią. Wszystkim za wszystko Dziękuję. Bóg zapłać!