Komorów 19.08.2018r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1.Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem wt. i środy o godz. 18.00. We wtorek i środę o godz...

środa, 21 grudzień 2016 21:36 Czytany 1364 razy

Boże Narodzenie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2017 roku pragnę życzyć Wam wszystkim, Drodzy Siostry i Bracia Parafianie w Kraju i poza jego granicami, spojrzenia z żywą wiarą na Betlejem, spojrzenia z wiarą na Boga i spojrzenia z wiarą na siebie nawzajem oraz sprawy świata. Niech Wasze serca napełnią się radością, że Bóg rzeczywiście przyszedł na świat, jest pośród nas i czeka jedynie na otwarcie się naszego serca.
Przy śpiewaniu kolęd i pastorałek rozważcie wielkie sprawy Boga w niebie i na ziemi.
A serca Wasze niech będą pełne Boga, Który stał się Człowiekiem, by człowiek mógł być prawdziwie sobą. Dzielcie się tą radością.

ks. Andrzej Cag