Komorów 17.06.2018r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 18.00, a po niej Nabożeństwo Czerwcowe – Se...

piątek, 29 maj 2015 20:40 Czytany 2454 razy

Odpust Parafialny - NMP Matki Kościoła

Tegorocznej Uroczystości Odpustowej towarzyszyło uroczyste wprowadzenie Relikwii Św. Jana Pawła II do naszej świątyni. Sumie odpustowej przewodniczył i Relikwie wprowadził Abp Mieczysław Mokrzycki Metropolita Lwowski. W drodze do kościoła na sprawowanie Eucharystii Abp Mieczysław poświęcił Dąb papieski oraz monumentalne nowe drzwi do naszego kościoła z wizerunkiem Św. J.P.II jako pomniki tego wydarzenia.
        Dziękuję Panu Bogu za Jego obecność pośród nas, Matce Najświętszej naszej patronce, że nas jako Dobra Matka wspiera i za nami oręduje. Dziękuję wielkiemu patronowi u Boga Św. J.P.II obecnego w tych Relikwiach, aby upraszał potrzebne dary i łaski u Boga dla całej naszej Wspólnoty. Dziękuję Abp za dar modlitwy, wprowadzenie Relikwii Św. J.P.II i wszelką życzliwość. Bóg zapłać. Wszystkim kapłanom, Panu Posłowi, P. Staroście, P. Wójtowi, Samorządowcom
i Wszystkim osobom świeckim, Gościom. Swoją wdzięczność kieruję do wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości. Niech w tym wszystkim co czynimy na co dzień, Bóg będzie uwielbiony.