niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 63807 razy

(1 głos)

Komorów 18.11.2018r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Msza Św. w tygodniu z różańcem za zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 17.00. Zapraszam serdecznie.

2. Wizytacja kanoniczna naszej parafii w najbliższy piątek 23 listopada. Wizytacja rozpocznie się przed południem. Obejmuje katechezę w szkole, odwiedziny chorych, kancelarię, cmentarz, spotkanie z grupami liturgicznymi, spotkanie z całą parafią na Mszy Św. o godz. 17.00. Wizytację przeprowadzi Ks. Bp. Edward Frankowski. Wszystkie grupy liturgiczne zapraszam w pt. na spotkanie z Ks. Bp. na godz. 16.15, a Was wszystkich na godz. 17.00. Zapraszam Was serdecznie.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 13.30.

Wt: Panie z Koła po modlitwie wieczornej.

So: Liturgiczne wspomnienie Św. Cecylii – patronki muzykujących i śpiewających przeniesione z czwartku w naszej parafii. Msza Św. w sobotę o godz. 15.30, a po niej spotkanie przy stole. Zapraszam bardzo serdecznie: Panie z Koła, Orkiestrę, Scholę gr. starsza, młodsza i kandydatki, wszystkich ministrantów, gr. starsza, młodsza i kandydaci i Was wszystkich do wspólnej modlitwy.

Nd: 15.00 – Godzina Miłosierdzia i 16.00 Msza Św. popołudniowa.

4. W najbliższą niedzielę Orkiestra nasza wyjedzie na Cecyliadę orkiestr dętych do Koprzewnicy. Wyjazd spod naszego kościoła w niedzielę o godz. 13.30.

5. Przyszła niedziela jest Uroczystością Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – kończy rok kościelny 2018.

6. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

7. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.