niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 58520 razy

(1 głos)

Komorów 24.06.2018r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

1. Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem wt. o godz. 18.00 z litanią do N.S. Pana Jezusa. We wtorek Msza Św. o godz. 7.00 rano.

2. W piątek Uroczystość Świętych Piotra i Pawła. Mija także 21 rocznica powstania naszej parafii. Msze Św. przed południem o godz.8.00 i 10.30. W tym dniu będziemy gościć Ks. prymicjanta Grzegorza Wasąga, który tego roku odbywał praktykę diakońską w naszej parafii.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Oaza – Młodzi, schola dziewczynki gr. starsza i młodsza (będziemy przygotowywać liturgię Mszy Św. prymicyjnej). Spotkanie po modlitwie wieczornej. Zapraszam Was serdecznie.

Śr: Panie z Koła po modlitwie wieczornej.

Nd: Po Mszy św. o godz. 8.00 rano zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich. 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.0.

4. XXV Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę wyruszy 4 do 12 sierpnia 2018r. Zapraszam serdecznie. Parafialna wakacyjna Oaza dla dzieci – zapisy w zakrystii.

5. W tym tygodniu rusza drugi etap prac związany z wykonaniem cokołu kamiennego na zewnętrznych ścianach naszego kościoła.

6. Dziękuję za ofiary złożone i składane w kopertach. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

7. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

8. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.