Komorów 10.12.2017r.

II NIEDZIELA ADWENTU ROK B 2017

1. Msza św. roratnia z wyjątkiem poniedziałku o godz. 17.00, w pn. o godz. 7.00 rano.

...
niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 47655 razy

(1 głos)

Komorów 10.12.2017r.

II NIEDZIELA ADWENTU ROK B 2017

2. W związku z moim wyjazdem na rekolekcje kapłańskie w parafii zastąpi mnie ks. Jacek Uliasz. Proszę o modlitwę w mojej intencji.

3. Spowiedź Św. przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej parafii 18 grudnia, a dzień parafialnego skupienia w ostatnią niedzielę Adwentu.

4. W tym tygodniu przedstawiciele naszej parafii i regionów będą przynosić do naszych rodzin poświęcone opłatki na nasz stół wigilijny. Proszę przyjmijcie ich życzliwie. Ofiary, które złożycie na ich ręce w całości przeznaczamy na dzieło kamiennego cokołu na ścianach zewnętrznych naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

5. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 15.00.

Wt: Orkiestra spotkania indywidualne o godz. 16.00.

Pt: Orkiestra spotkanie wspólne o godz. 17.45.

So: Młodzi przygotowują Liturgię Świąt Bożego Narodzenia – sala muzyczna godz. 16.00 (pracujący, studiujący, szkoły średnie, gimnazjum, kl. VII). Zapraszam Was bardzo serdecznie.

Nd: 7.00; 10.30; 15.00 Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

6. Rodziców uczniów klasy II szkoły podstawowej proszę o wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej w naszym kościele i przyozdobienie choinek. Pracę rozpoczniemy na początku przyszłego tygodnia. ZAPRASZAM.

7. W naszym sklepiku caritas nabywajmy: świece wigilijne, kartki świąteczne, stroiki, kalendarze na nowy rok. Polecam prasę katolicką – czytajmy gorliwiej w tym czasie Adwentu.

8. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.