Komorów 20.08.2017r.

niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 43427 razy

Komorów 20.08.2017r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2017

1. Msza św. w tygodniu z wyjątkiem poniedziałku i czwartku o godz. 18.00. W pn. i cz. o godz. 7.00 rano. Zapraszam!

2. W czwartek liturgiczne święto Św. Bartłomieja AP. Odpust parafialny w parafii Majdan Królewski. W sobotę liturgiczna uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza Św. w naszej parafii w sobotę o godz. 18.00 z odnowieniem Jasnogórskich Ślubów narodu.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Wt: Panie z Koła po Mszy św. wieczornej.

Pt: Orkiestra spotkanie wspólne o godz. 18.30.

4. W przyszłą niedzielę – Święto Kultury i Tradycji "Dożynki Gminne". Oficjalnie w te uroczystości włączy się nasza Orkiestra i Panie z Koła. Wyjazd tych grup spod naszego kościoła w najbliższą niedzielę o godz. 14.15.

5. Dziękuję za przygotowanie i prowadzenie uroczystości dziękczynienia za owoce ludzkiej pracy "Dożynki". Dziękuję regionom naszej parafii (uroczysty kosz z chlebem dożynkowym), wszystkim grupom liturgicznym na ręce Pań z Koła z wieńcem dożynkowym. Dziękuję za przygotowanie i prowadzenie Spotkania Rodzinnego przy domu strażaka: Paniom z Koła, Strażakom, Stowarzyszeniu "M.M. Ojczyzna Komorów". Wszystkim za wszystko. Bóg zapłać!

6. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

7. Zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę: na pomoc poszkodowanym w związku z kataklizmem WICHURA i jako pomoc dla chorego Zenona Żądło z Huty Komorowskiej.