OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Komorów 21.05.2017r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A 2017

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Trwamy w Białym Tygodniu. Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem pn. o godz. 18.00 w po...

środa, 22 sierpień 2012 15:04 Czytany 14474 razy

Diakoni

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

brodaKs. Diakon Roman Broda z Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Lwowskiej pełni w naszej parafii praktykę diakońską od 11 stycznia 2016 do 30 kwietnia 2016.

fac Ks. Diakon Marcin Fac pełni praktykę duszpasterską od 6 lutego 2014 do 11 maja 2014.

poweska Ks. Michał Powęska - praktykę duszpasterską w parafii pełnił od 7 lutego do 12 maja 2013 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2013r.

Ks. Konrad Fedorowski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od 13 lutego do 11 maja 2012 r.

Ks. Paweł Iskra. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od 14 lutego 2011 r. do 14 maja 2011.

Ks. Maciej Charabin. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od września 2010 r. do stycznia 2011 r.

Ks. Wojciech Kania. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2010 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2010 r.

Ks. Sebastian Mroczkowski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2009 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 2009r.

Ks. Stanisław Gurba. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2008 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 31 maja 2008r.

Ks. Tylus Stanisław. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2007 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 26 maja 2007r.




Ks. Krzysztof Cisek. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2006 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 20 maja 2006r.




Ks. Michał Grochowina. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2005 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 2005r.




Ks. Hubert Andrzejewski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2004 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 29 maja 2004r.




Ks. Mirosław Dołowy. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2003 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 24 maja 2003r.




Ks. Zbigniew Zybała. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2002 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 2002r.

Ostatnio zmieniany sobota, 30 styczeń 2016 17:29
Więcej w tej kategorii: « Kapłani Rodacy »

Dodatkowe informacje