OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Komorów 24.06.2018r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem w...

wtorek, 07 luty 2017 18:37 Czytany 1520 razy

Ferie zimowe

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ferie zimowe były okazją do spotkań młodych w świetlicy parafialnej. Przez kilka dni nasze Animatorki muzyczne prowadziły już tradycyjnie w tym czasie warsztaty muzyczne. Dziękuję prowadzącym jak i uczestnikom tych muzycznych spotkań. Jestem przekonany, że to zaowocuje pięknym śpiewem liturgicznym. W ostatnim dniu ferii wyruszyliśmy na wspólny kulig pod Św. Hankę. Było naprawdę wesoło i radośnie. W tym miejscu dziękuję Tatusiom za pomoc w przemieszczaniu się sanek, a Mamusiom za pyszny bigos który przygotowały w domu Strażaka w Komorowie. Smakowało bardzo!

Bogu i Ludziom niech będą dzięki!

Dodatkowe informacje