Komorów 25.06.2017r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2017

1. Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem wt. o godz. 18.00 z litanią do N.S. Pana Jezusa. We...

środa, 21 grudzień 2016 21:36 Czytany 510 razy

Boże Narodzenie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2017 roku pragnę życzyć Wam wszystkim, Drodzy Siostry i Bracia Parafianie w Kraju i poza jego granicami, spojrzenia z żywą wiarą na Betlejem, spojrzenia z wiarą na Boga i spojrzenia z wiarą na siebie nawzajem oraz sprawy świata. Niech Wasze serca napełnią się radością, że Bóg rzeczywiście przyszedł na świat, jest pośród nas i czeka jedynie na otwarcie się naszego serca.
Przy śpiewaniu kolęd i pastorałek rozważcie wielkie sprawy Boga w niebie i na ziemi.
A serca Wasze niech będą pełne Boga, Który stał się Człowiekiem, by człowiek mógł być prawdziwie sobą. Dzielcie się tą radością.

ks. Andrzej Cag