niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 58339 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Andrzej Cag
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komorów 17.06.2018r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie.

 

1. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 18.00, a po niej Nabożeństwo Czerwcowe – Serdecznie Was zapraszam.

2. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Ognisko muzyczne o godz. 15.00.

Wt: Orkiestra spotkania indywidualne o godz. 17.00, a po modlitwie wieczornej zapraszam Panie z Koła. We wtorek 19 czerwca w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu o godz. 10.00 święcenia kapłańskie przyjmie Ks. Diakon Grzegorz Wasąg. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

Śr: Od godz. 16.30 do 17.30 Spowiedź Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego (będzie zaproszony drugi kapłan). O godz. 17.30 wystawienie N.S. z litanią do M.B. Szkaplerznej. Ofiary w tym dniu złożymy na radio Maryja i telewizję Trwam.

Cz: Zakończenie ogniska muzycznego parafialnego i społecznego z rozdaniem świadectw i dyplomów po modlitwie wieczornej. Zapraszam uczniów i rodziców.

Pt: Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00 rano. Zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli. Uczniowie gimnazjum Kl. II i III włączą się w modlitwę tutaj w Komorowie. Orkiestra spotkanie wspólne w pt. o godz. 18.45.

Nd: Nasza Orkiestra wyruszy do Janowa Lubelskiego na uroczystości prymicyjno-odpustowe. Wyjazd spod naszego kościoła w najbliższą niedzielę o godz. 8.30. Po południu 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

3. Zapraszam Młodych naszej parafii do włączenia się w Diecezjalną wakacyjną Oazę. Informacje w zachrystii. Parafialna wakacyjna Oaza dla dzieci tego roku odbywać się będzie w dniach 23 do 28 lipca. Zapisy w zachrystii.

4. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

5. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.

Dodatkowe informacje