niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 62555 razy

(1 głos)

Komorów 21.10.2018r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Msza Św. w tygodniu o godz. 17.00, a po niej ok. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe. Różaniec w tym tygodniu poprowadzą: w środę uczniowie kl. IV i ich rodzice, czwartek uczniowie kl. III i ich rodzice, w sobotę Schola dziewczynki gr. starsza, młodszai kandydatki, w niedzielę Różaniec za Ojczyznę.

2. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Pn: Kandydaci i kandydatki do liturgicznej służby ołtarza (uczniowie kl. IV) spotkanie w szkole po lekcjach. Ognisko muzyczne w pn. o godz. 13.30 – P. Ryszard Bajor (instruktor).

Wt: Panie z Koła po modlitwie wieczornej.

Cz: Liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II z ucałowaniem Jego Relikwii. Wszystkich ministrantów gr. starsza, młodsza i kandydaci zapraszam w czwartek na godz. 16.30.

Pt: Orkiestra spotkania indywidualne od godz. 17.00, a wspólne dla całej orkiestry o godz. 18.15 – ZAPRASZAMY. Krąg biblijny połączony z Nabożeństwem Różańcowym w pt. o. godz. 17.30.

So: Schola dziewczynki gr. starsza, młodsza i kandydatki po południu o godz. 17.00 z prowadzeniem różańca.

Nd: 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości:

- Gromadzimy się przy krzyżu na placu szkolnym – Apel z modlitwą za poległych o godz. 14.00.

- Przemarsz uroczysty do kościoła – Msza Św. z programem patriotycznym o godz. 15.00.

- Przemarsz i zakończenie uroczystości w Domu Strażaka w Komorowie ze wspólnym śpiewem pieśni patriotycznych. Serdecznie Zapraszamy. Mszy Św. o godz. 16.00 w najbliższą niedzielę nie będzie.

3. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. Proszę o uporządkowanie naszego cmentarza (śmieci wrzucamy do pojemników).

Kartki na Wypominki za Zmarłych zostały wyłożone na stolikach. Wpiszmy naszych Bliskich Zmarłych i polećmy Ich modlitwie Kościoła. W miesiącu listopadzie będzie odmawiany różaniec za zmarłych, a w każdym miesiącu w ciągu całego roku sprawowana jest Msza Św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

4. W sklepiku caritas nabywajmy: świece, znicze, wieńce kwiatowe, kalendarze.

5. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.