KOMORÓW 17.03.2024r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B 2024

• Trwa miesiąc marzec, poświęcony czci św. Józefa, codziennie przed Mszą św. ...
środa, 18 grudzień 2013 10:31 Czytany 4280 razy

ŻYCZENIA – BOŻE NARODZENIE A.D. 2013

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć Wam Drodzy Parafianie mieszkającym tu w Ojczyźnie i poza jej granicami z serca płynące życzenia. Dzieląc się w tym szczególnym czasie świąt, białym opłatkiem, życzę by Pan Jezus Narodził się w Każdym z Was w Darze Przenajświętszej Eucharystii. Niech Tajemnica Boga, który stał się człowiekiem dla naszego zbawienia stanie się źródłem mocy, z którego będzie można czerpać przez nadchodzący rok.

Niech w ten święty czas Jezus Chrystus napełni Was swoim pokojem i niech każdego dnia spełnią się słowa wypowiedziane przez Anioła: ,,Chwała Bogu na wysokości, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli”. Niech łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa umacnia Was każdego dnia.

Wasi duszpasterze.